Zabiegi wyszczuplające na urządzeniach

W naszym gabinecie znajdą Państwo najnowszy certyfikowany sprzęt, renomowanych firm – jeśli będą Państwo porównywać ceny w innych ośrodkach, to radzimy sprawdzić: co to za urządzenia i czy posiadają certyfikaty medyczne, a personel czy ma odpowiednie certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń z obsługi urządzeń i poszczególnych zabiegów.

Efekty potwierdzają badania kliniczne, doświadczenie współpracujących gabinetów lekarskich oraz rzesza zadowolonych Klientów. Przy proponowanych zabiegach dobieramy parametry i rodzaj urządzeń, proponujemy wskazania do diety oraz czuwamy nad bezpiecznym spadkiem wagi. Zależy nam na likwidacji złogów tłuszczowych, pozbyciu się niechcianych fałdek, cellulitu, a jednocześnie uzyskaniu jędrnej, smukłej sylwetki. Twoje chęci i nasze doświadczenie to sukces w osiągnięciu Twoich celów!

 

 CENNIK

Skrótowy cennik – pod cennikiem szczegółowe informacje o efektach zabiegów oraz proponowane serie z rabatami.

I. Karboksyterapia – 1 obszar 179 zł

II. Lipo-crio – 1 przyłożenie 200 zł, w serii 6 przyłożeń rabat!

III.  1 zabieg na 1 partię ciała np. brzuch – 550zł

 3 zabiegi na 1 partię ciała np. uda – 1200zł

 3 zabiegi na 3 partie ciała np. brzuch, pośladki, talia tył – 2500zł

 5 zabiegów na 3 wybrane partie – 4500zł

IV. Dermomasaż mechaniczny – całe ciało – 150 zł

częściowy – 70 zł

V. Ekektrostymulacja – 80 zł

VI. Mezoterapia bezigłowa – 150 zł

VII. Radiofrekwencja  RF TERMAGE- 350 zł

VIII. Body Presura – 80 zł

IX. Drenaż limfatyczny – 150 zł całościowy, 90 zł częściowy

X. Drenaż bańką chińską – 150 zł całościowy, 90 zł częściowy

XI. Zabiegi kosmetyczne z wyciągami algowymi i roślinnymi od 172 zł do 240 zł

XII. Zabiegi kosmetyczne z wyciągami algowymi i kosmetycznymi dla kobiet w ciąży i karmiących od 100 zł do 240 zł

 

 

I. NOWOŚĆ ! KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia jest metodą leczniczą stosowaną w medycynie od wielu lat. Od niedawna znajduje  szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Polega na wprowadzeniu w skórę dwutlenku węgla CO2, co wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz neowaskularyzację, czyli powstawanie nowych naczyń. Zwiększa to dotlenienie i napływ substancji do tkanek, co powoduje silną odnową komórek. Dochodzi do powstawania nowych włókien kolagenowych wpływających na gęstość i sprężystość skóry. Użycie dwutlenku węgla nie powoduje żadnych skutków ubocznych, ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu przez komórki.

 

lukasz karbo

 


CELLULIT

REDUKCJA DO 89%
Carboxytherapy TM wykorzystuje jedną z najbardziej skutecznych i kompleksowych metod likwidacji cellulitu w wszystkich stadiach (I – IV). Osiągane efekty są spektakularne.
Iniekcja CO2 prowadzi do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.

WYPADANIE WŁOSÓW
REDUKCJA DO 77%
Miejscowo zostają rozszerzone naczynia, powstają nowe kapilary i zwiększa się odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Po 10 zabiegach następuje wyraźne zagęszczenie włosów.

CIENIE POD OCZAMI
REDUKCJA DO 90%
Zabiegi Carboxytherapy TM są jedną z nielicznych metod likwidacji cieni pod oczami. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność metody już po 5 zabiegach.
W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń VEGF dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

ROZSTĘPY / BLIZNY
REDUKCJA DO 97%
Urządzenie Carboxytherapy TM pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu na obszar objęty blizną lub rozstępem. Już po 3 zabiegach widoczne jest wyraźne zmniejszenie blizn i rozstępów.
W wyniku dużego przepływu dwutlenku węgla podanego śródskórnie, dochodzi do przebudowy tkanki bliznowatej (blizny i rozstępy). Rozpoczyna się proces naprawczy który w wielu przypadkach prowadzi do całkowitego usunięcia zmiany

TKANKA TŁUSZCZOWA
REDUKCJA DO 67%
Carboxytherapy TM doskonale sprawdza się w lokalnie zdeponowanej tkance tłuszczowej jak również na większych obszarach. Realizację ułatwiają dostosowane programy zabiegowe.
Uraz ciśnieniowy powoduje osłabienie ścian adipocytów. W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy, w efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

ZMARSZCZKI
REDUKCJA O 56%
Urządzenie Carboxytherapy TM umożliwia manulalne lub automatyczne przeprowadzenie precyzyjnego zabiegu na obszary. Dochodzi do zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny o ok 40%.
Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

BADANIA KLINICZNE
Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 urządzeniem CARBOXYTHERAPYTM Dual MC2, wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), rozszerzenie istniejących (rewaskularyzacja) oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy. Efektywność redukcji cellulitu sięga 89%, tkanki tłuszczowej 41%, a poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 76%. W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry. Według przeprowadzonych badań, rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPYTM wykazują również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

•    ostra niewydolność płuc
•    ostra niewydolność nerek
•    zażywanie leków sterydowych
•    jaskra i przebyte operacje oczu
•    ciąża i laktacja
•    choroby autoimmunologiczne
•    cukrzyca
•    egzema, opryszczka w miejscu zabiegu

Po zabiegu należy unikać gorących kąpieli, sportów wysiłkowych, sauny przez 24 h po zabiegu.
Po zabiegu pacjent może odczuwać rozpieranie w miejscu podania gazu, które mija po godzinie.
Zalecana seria wynosi 6-12 zabiegów, dobieranych indywidualnie dla pacjenta.

1 okolica – 179zł

pakiet 10 zabiegów – 999zł

 

 

 

 

II. HIT!!! LIPOCryo – medyczna kriolipoliza – innowacyjna metoda, redukująca tkankę tłuszczową. Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud i  łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów , melanocytów itp.

CRIO

Diety i intensywne ćwiczenia nie pomagają,

a Twoje fałdki tłuszczu w dalszym ciągu są tam gdzie być ich nie powinno?

Kriolipoliza jest rozwiązaniem idealnym dla Twojego ciała!

Najlepszym rozwiązaniem jest naturalne rozwiązanie.

Jest nim bez wątpienia kriolipoliza.

Zabiegi, wykorzystujące inne metody oddziaływania na komórki tłuszczowe np. laser czy operacje usunięcia tłuszczu (liposukcja), niosą duże ryzyko zniszczenia innych tkanek w procesie spalania lub wydobywania (odsysania) komórek tłuszczowych. Konieczny jest wówczas okres przejściowy, aby powrócić do dotychczasowej sprawności.

Kriolipoliza LipoCryo to nieinwazyjna metoda, która polega na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury (około +3°C). Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Zabieg na tej samej części ciała można powtórzyć po upływie sześciu tygodni.

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.

Jak wygląda zabieg

Zabieg trwa od 34 do 45 min. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tłuszczyku. Do głowicy próżniowo zostaje zassana skóra z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu. W otworze głowicy znajdują się płytki chłodzące, powodujące proces kriolipolizy. Dzięki próżni skóra przylega dokładnie do płytek chłodzących.

Proces kriolipolizy jest selektywny i polega na powodowanym wychłodzeniem obumieraniu adipocytów bez naruszenia sąsiednich organów i komórek o innych funkcjach. Obumarłe komórki zostają w naturalny sposób stopniowo wydalane z organizmy, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Finalny rezultat osiągany jest po 6 tygodniach, po tym okresie zabieg można powtórzyć na tym samym obszarze.

Ile zabiegów, jakie rezultaty?

Głowica zasysa około 150 cm² tkanki tłuszczowej. W zależności od grubości tkanki tłuszczowej pacjent może wymagać 1,2 lub 3 sesji.

Przerwa między zabiegami powinna trwać około 45 dni. Tkanka tłuszczowa zanika stopniowo, rezultaty można więc w pełni ocenić po 6 tygodniach po zabiegu. W ciągu pierwszych 15 dni powinno być zauważalne 30% – 40% efektu.

Wskazania do zabiegu

Nadmierna tkanka tłuszczowa na brzuchu, udach, pośladkach, w obszarze pasa, boków, dolnej części pleców.

W niektórych przypadkach: nadmierna tkanka tłuszczowa na ramionach.

Jakie są odczucia podczas zabiegu?

Zabieg jest bezbolesny, może powodować:

  • Uczucie delikatnego napięcia w okolicach obszaru zabiegu, wskutek zastosowania próżni.
  • Miejscowe intensywne uczucie schłodzenia, głównie na początku sesji zabiegowej.

Pod koniec sesji zabiegowej obszar wessany do głowicy zaczerwieni się, może spuchnąć oraz ulec utracie czucia. Po 1-2 godzinach objawy znikają.

 Lipocryo-43

Jakie są objawy po zabiegu?

  • Najczęściej: zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, może trwać do kilku godzin po sesji. Zależnie od pacjenta zaburzenia czucia mogą występować przez kilka dni
  • Rzadko:
    • słaby krwiak, który znika w ciągu kilku dni,
    • ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów” związany z wywołanym kriolipolizą stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, który znika w przeciągu kilku dni
  • Bardzo rzadko (poniżej 0,01% pacjentów): ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”, który utrzymuje się dłużej niż 7 dni, związany jest z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu.

Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu.

Coraz więcej osób skorzystało już z nowoczesnego i skutecznego zabiegu jakim jest kriolipoliza. Warszawa i inne miasta w Polsce i na świecie już doceniły zalety płynące z zastosowania tej metody.

1 przyłożenie 200zł – teraz pakiety w promocyjnych cenach

 

 

III. HIT! Liposukcja kawitacyjna – Dla osób o dużej masie tkanki tłuszczowej – najnowsze osiągnięcie techniczne w walce o zgrabną sylwetkę!

To zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulitu szczególnie w okolicy brzucha, talii, bioder, ud, ramion. Podczas zabiegu liposukcji ultradźwiękowej na komórki tłuszczowe działa fala, rozrywając komórkę i przekształcając jej zawartość w emulsję, którą organizm uwalnia. Zabieg jest mało inwazyjny i oferuje bardzo dobre wyniki pomiarowe bez niepożądanych skutków ubocznych jak w tradycyjnej chirurgicznej wersji. Przy jednym zabiegu obserwujemy utratę od 1 do 2 cm w obwodach!

* 1 zabieg na 1 partię ciała np. brzuch – 550zł

* 3 zabiegi na 1 partię ciała np. uda – 1200zł

* 3 zabiegi na 3 partie ciała np. brzuch, pośladki, talia tył – 2500zł

* 5 zabiegów na 3 wybrane partie – 4500zł

Proponujemy Państwu serię zabiegów połączoną z działaniem dermomasażu dla dodatkowego ujędrnienia przy utracie wagi – 5 zabiegów Liposukcji oraz 5 zabiegów dermomasażu w cenie już od 990zł!

LIPOSUKCJA ULTRADZWIĘKOWA

Urządzenie  Lipo-MED wykorzystuje dwa źródła energii: falę IR, podgrzewające skórę płytko, do głębokości skóry właściwej, oraz silny prąd dipolarny, podgrzewający tkankę podskórną, a w szczególności tkankę tłuszczową, która ze względu na swoje właściwości dobrze kumuluje dostarczone ciepło, podczas gdy pozostałe tkanki bardzo szybko się wychładzają.

Dodatkowe działanie mechaniczne podciśnienia, które zasysa fałdki i masażu mechanicznego umożliwia głębszą penetrację i szybsze ogrzanie oraz poprawia krążenie krwi i limfy.

W efekcie uzyskujemy zwiększenie dotlenienia i metabolizmu komórek tłuszczowych, pobudzenie procesów uwalniania kwasu tłuszczowego i jego szybsze spalanie. Komórki tłuszczowe (adipocyty) ulegają redukcji co daje oczekiwany efekt w postaci zmniejszenia obwodu ciała.

Proces pobudzenia metabolizmu i spalania tłuszczu jest aktywowany podczas zabiegu, ale nie kończy się z chwilą jego zakończenia i trwa jeszcze długo po tym jak przestaniemy odczuwać na skórze ciepło. Dlatego efekty poszczególnych zabiegów kumulują się, a całkowity rezultat działania Lipo-MED możemy ocenić po ok. 8 tyg. od zakończenia serii zabiegów. Średnia utrata obwodu  ciała wynosi 2-7 cm.

 

IV. Dermomasaż – endermologiczny masaż, usprawniający wydalanie z organizmu złogów powstałych w procesie odchudzania, modeluje i wyszczupla trudne do odchudzenia partie. Wskazany dla osób chcących uzyskać jędrność skóry, przy dużym spadku wagi.

* 1 zabieg na 1 partię ciała np. brzuch – 70zł

* 5 zabiegów na 1 partię ciała np. pośladki – 225zł

* 1 zabieg całościowy od ud do biustu + ręce – 180zł

* 5 zabiegów całościowych – 590zł

 Jest to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i limfatycznych.Dermomasażer jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami umieszczonymi w specjalnej głowicy. Zabieg ten zwany również lipomasażem można wykonać 2-3 razy w tygodniu, poświęcając przy tym najwięcej czasu partiom ciała z cellulitem.

 

V. Elektorstymulator jest urządzeniem, które stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Elektrostymulator za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo mięśnie i rozpoczyna proces spalania komórek tłuszczowych.

* 1 zabieg – 80zł
* 5 zabiegów – 350zł1 elektro
* 10 zabiegów – 600zł

Urządzenia do elektrostymulacji oparte jest na zmiennym prądzie Faradaya, który do fizykoterapii i w sporcie wykorzystywany jest już od dziesiątek lat. Impulsy prądu, które odczuwamy jako przyjemne i znośne kopnięcia, kurczą i rozkurczają mięśnie imitując tym sposobem ich normalne zachowanie w czasie treningu. Efekt jest ten sam, tylko zintensyfikowany i pozbawiony ryzyka kontuzji oraz przeciążeń np. stawów czy kręgosłupa. Na niektórych opracowaniach medycznych znajdziemy informację, że 45 minut zabiegu odpowiada 7 godzinom treningu – to robi wrażenie, nawet na lubiących się ruszać.

 

Terapia poprawia przepływ krwi do mięśni, ujędrnia, pobudza je i rozluźnia tak, aby pozbyć się negatywnych substancji, znanych jako potreningowe zakwasy. Ciepło rozprowadzane jest po ciele przyspieszając krążenie i detoksykację, a zarazem odprężając. Strefy poddane zabiegowi – najczęściej brzuch i talia z każdą sesją tracą na tłuszczyku nabierając ładnego kształtu. Po 10-15 zabiegach można wymienić garderobę na kilka rozmiarów mniejszą.

 

 

VI. Mezoterapia Bezigłowa jest nowoczesną i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają:

* pole elektryczne wykorzystujące zjawisko elektroporacji,
* fale ultradźwiękowe

Elektroporacja jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pól elektrycznych.
Pozwala to na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych

* redukcja tkanki tłuszczowej jeden obszar – 150zł
* ujędrnianie, utrzymanie dobrej kondycji skóry, zachamowanie procesów starzeniowych jeden obszar  – 150zł
* podnoszenie pośladków – 150zł
* redukcja celulitu, jeden obszar – 150zł

– seria 5 zabiegów na okolice np. pośladków lub brzucha lub ramion – 590zł rabat 160zł

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Technologia jest wykorzystywana w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających. W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego. Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową – każda o dowolnej wielkości molekularnej. Elektroporacja nie tylko pozwalają substancjom aktywnym łatwo przeniknąć przez barierę wierzchniej warstwy naskórka, ale zwiększają również przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu mikroelementy dostarczane zmienionemu obszarowi skóry mogą łatwo i szybko przeniknąć w głąb komórek aby rozpocząć leczenie u jej podstaw. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji, czyli otwarcia nowych miejsc, przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Proces ten następuje na zasadzie „on-off”, czyli w tym samym czasie ma miejsce aktywacja i zamknięcie dostępu do wnętrza komórek, dzięki czemu po zabiegu odzyskują one swoje właściwości. Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd. Aby kuracja była skuteczna należy wykonać od 5 do 10 zabiegów.

 

VII. RF THERMAGE – modelowanie sylwetki następuje przez działanie radiofrekwencji w obszarze tkanek tłuszczowych co pozwala zredukować miejscową tkankę tłuszczową, radykalnie zmniejszyć zwiotczenia skóry w obrębie ramion, brzucha, pośladków czy ud, a także leczyć zaawansowane postaci cellulitu.
Przy serii 5 zabiegów Mezoterapia Bezigłowa GRATIS – dwa specjalistyczne zabiegi w walce o zgrabną sylwetkę!!!

* redukcja tkanki tłuszczowej – 350zł
* ujędrnianie ciała – 250zł
* podnoszenie pośladków – 250zł
* redukcja celulitu – 250zł

To zabieg ujędrniający wykorzystujący emisję fal radiowych wytwarzanych przez prąd wysokiej częstotliwości. Fale radiowe wpływają na wytwarzanie w tkankach ciepła, a zjawisko to nazywane jest diatermią (głębokie ogrzewanie ciepłem wytwarzanym wewnątrz tkanek, a niedostarczanym z zewnątrz). Ze względu na to, że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa zabiegi z udziałem RF doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Zabiegi na ciało polegają na penetracji fal radiowych do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Podgrzanie tłuszczu zawartego w komórkach tłuszczowych do 60°C powoduje lipolizę, co w połączeniu z obkurczaniem rozciągniętej, wypełnionej tłuszczem skóry daje wyjątkowo skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Obwód brzucha, bioder i talii zmniejsza się, a na udach i pośladkach wygładzają się zmiany cellulitowe. Na skutek działania fali radiowej zwiększa się także przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry, przyśpiesza proces przemiany materii, co korzystnie wpływa na usprawnienie układu limfatycznego. Wszystkie te procesy wpływają na redukcję cellulitu i widocznie wygładzają strukturę skóry.

 

body presura VIII. BODY-PRESURA – jeśli dokuczają Ci zastoje wodne w dolnych kończynach lub czujesz, że stopy „puchną” to ten zabieg może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie tylko przyniesie ulgę, ale również zadziała leczniczo przywracając prawidłowe funkcjonowanie układów limfatycznego i żylnego. Kombinezon działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalnie skonstruowane komory ciśnieniowe zapewniają delikatny masaż, który likwiduje niewydolność żył, przewlekłe obrzęki, uczucie zimnych stóp oraz zapobiega powstawaniu żylaków. Idealnie sprawdza się w zapobieganiu cellulitu lub rozbijaniu cellulitu I stopnia.

częściowy nogi i pośladki – 80zł, dla naszych Klientów przy zabiegach na twarz                                                                                              powyżej 300zł GRATIS

 

IX. Drenaż limfatyczny – masaż ręczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z celulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm.
Polecany jest szczególnie osobom, u których występują obrzęki, będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych:

całościowy 75 minut – 150zł, częściowy 30 minut – 90zł

Zabieg drenażu ma działanie ogólnoustrojowe.Przywraca równowagę wodno-elektrolitową w przestrzeniach międzykomórkowych i nie pozwala na gromadzenie się złogów. Wymusza odprowadzanie limfy, a wraz z nią produktów przemiany materii. Są one transportowane do narządów filtrujących, a następnie wydalane z moczem. Dlatego po zabiegu odczuwa się wzmożoną moczopędność. Ponadto drenaż odżywia i dotlenia organizm. Doskonale nadaje się do walki z ociężałością nóg. Po zabiegu pacjent czuje się lekki, odprężony i pobudzony. Można też zaobserwować spadek wagi. Po przez lepsze ukrwienie  nogi będą cieplejsze, a skóra dotleniona i lepiej odżywiona.

 

X. Drenaż z bańkami chińskimi i ampułką antycellulitową
Stosuje się w nim bańki do masażu chińskiego. Miejsca objęte cellulitem są odpowiednio masowane w określonym kierunku z tzw. zassaniem. Fałd skóry zostaje zassany, a następnie „wałkowany”. Zabieg ten możemy porównać do endermologii. Podczas jego wykonywania stosowane są specjalne olejki, na przykład, rozmarynowany lub grejpfrutowy, które przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej i opróżnienie komórek tłuszczowych. Drenaż bańkami chińskimi może być bolesny,dlatego w celu przystosowania skóry pierwsze zabiegi wykonywane są łagodniej. Zabieg powoduje przekrwienie i – w konsekwencji – dotlenienie skóry. Nie powinien być wykonywany na skórze naczynkowej:

całościowy 80 minut – 150zł
częściowy 40 minut – 90zł
jedna partia ciała 20 minut – 60zł

 

 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA CIAŁO
WELLNESS THALION THALASSO COSMETICS,  TOŁPA SPA, DU URBAN SPA.
W naszym gabinecie oferujemy również kosmetyczne zabiegi modelowania sylwetki, zabiegi wyszczuplające i na cellulit. Zastosowane produkty to skoncentrowane wyciągach roślinne. Wszystko po to by wyszczuplić i ujędrnić ciało. Dla osób chcących skorzystać z serii zabiegów przewidzieliśmy korzystne rabaty lub gratisy! Zabiegi te to rytuały składające się z peelingu, maski, serum, masażu ujędrniającego i balsamu.

 

Zabiegi ujędrniające i modelujące sylwetkę na bazie alg

Thalion11. ZABIEG MODELUJĄCY SYLWETKĘ – SILHOUETTE WRAP – Efekt wygładzenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, stymulacja procesów lipolizy. Silne działające koncentraty algowe, dla jędrności skóry. Zabieg składa się z 3 etapów: pierwszy to peeling silnie złuszczający martwy naskórek, tak przygotowana skóra jest gotowa przyjąć i wchłonąć aktywne składniki z drugiego etapu czyli okładu z zimnomorskich alg. Całe ciało pokryte algami jest dodatkowo ogrzewane i dochodzi do szybkiego spalania tkanki tłuszczowej. Ostatnim trzecim etapem jest wmasowanie serum antycellulitowego i dalsze już wewnątrzkomórkowe działanie substancji aktywnych dostarczanych przez skórę. Zabieg polecany jako ekspresowe ujędrnienie przed plażowaniem lub wielkim wyjściem –
60 minut – 172zł

 

2. ZABIEG ANTYCELLULITE – ALGOPLASTE PEEL OFF WRAP – niezwykle napinający i wyszczuplający zabieg.
Efekt stosowany miejscowo jako silna kuracja uderzeniowa prowadzi do szybkiej poprawy stanu skóry, zmniejsza stopień cellulite, wzmacnia spoistość i sprężystość włókien kalogenowych. Zabieg przeprowadzany trójetapowo: peeling, maska, serum – na najbardziej problematyczne obszary: uda, pośladki, brzuch boczki, ponieważ wysoka zawartość mikronizowanych alg działa bardzo efektywnie i już po jednym zabiegu widać rezultat ich działania, smukłe i jędrne ciało
50 minut – 217zł

 

3. TRÓJFAZOWA KURACJA MODELUJĄCA SYLWETKĘ – TRI ACTION WRAP- połączenie 3 gatunków alg dla mocnego działania na tkankę tłuszczową. Po głębokiej eksfoliacji ciało okryte bretońskimi algami otrzymuje najcenniejsze bogactwo morskich mikroelementów o działaniu wyszczuplającym. Bogata w jod Laminaria stymuluje metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Już po pierwszym zabiegu obserwujesz poprawę wyglądu i powrót harmonijnych kształtów. Zalecany w kuracjach dla osób z dużym przyrostem masy oraz obwodów ciała.
60 minut – 181zł

 

Klapp4. UJĘDRNIAJĄCY -masaż z okładem antycellulitowym  wzmacniający i ujędrniający skórę,  dodatkowo delikatnie spłyca rozstępy i przeciwdziała ich powstawaniu. Siła morskich i roślinnych składników oraz manualne techniki masażu i procedury Ocean Secrets w zabiegach ujędrniających sylwetkę. Szybkie i widoczne efekty zabiegów przywracają skórze gęstość i elastyczność, zmniejszają i rozjaśniają rozstępy. Twoja skóra odzyskuje młodzieńczą sprężystość, a Ty czujesz się zrelaksowana i pełna energii.
40 minut – 100zł,  z peelingiem 60 minut – 140zł

5. ANTYCELLULITE – aktywna borowina redukuje problem pomarańczowej skórki – wybrane części ciała. Borowina połączona z aplikacją odżywczego masła do ciała zapewnia skórze głęboką regenerację. Zabezpiecza przed utratą wilgoci, wygładza i wysubtelnia naskórek, a delikatna nuta zapachowa poprawia Twoje samopoczucie.
45 minut – 100zł

 

6. REVITALIZING –  masaż borowinowy. Działanie borowiny oprócz odżywczego czyli aktywnie działającego na stymulację poprawnego działania komórek skóry to również przywrócenie prawidłowej pracy krążeniu i łagodzenie problemów ze stawami i bólami reumatycznymi
60 minut – 140zł

 

Zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie

1. ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY NA WYBRANE PARTIE CIAŁA – ACTIVE BODY FIRMING Efektywny zabieg poprawiający sprężystość skóry. Połączenie ujędrniających właściwości mikronizowanej formy algi Spirulina w pielęgnacji zwiotczałych partii ciała. Bezpieczny, dedykowany dla kobiet w okresie ciąży (II trymestr), w okresie postnatalnym, a także po szybkich dietach, z nagłą utratą masy ciała.
60 minut – 162zł

 

2. ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY BIUST – BUST FIRMNESS Efekt systematycznie stosowany przeciwdziała rozstępom i zwiotczeniu skóry piersi. Szczególnie polecany dla Pań po porodzie lub laktacji i po dużej utracie wagi.
60 minut – 108zł

 

3. MAMA W SPA – masaż dla kobiet w ciąży o działaniu odprężającym, działający na obrzęki i zastoje wodne. Niezwykle wyciszający w trudnym okresie przed rozwiązaniem. By przeciwdziałać zaburzeniom krążenia i zatrzymywaniu wody, by eliminować nagromadzone toksyny wykorzystano moc roślinnych ekstraktów i kompleksów drenujących. Zabiegi wzmocniono manualnym masażem drenującym, usprawniającym przepływ limfy. Wszystko byś poczuła się lekko i świeżo, by zniknęło uczucie ciężkości i zmęczenia – 60 minut – 100zł