Esensja – obiekt o charakterze day spa o powierzchni 150m2 z dużym, bezpłatnym przyległym parkingiem. Spa znajduje się w starym, dolnośląskim mieście: Głogów, przy ul. Elektrycznej 1a.

Wnętrza utrzymane w spokojnej ciepłej tonacji sprzyjają relaksowi i odprężeniu.

Gabinety ochrzczono nazwami kolorów, które dominują w danym pomieszczeniu. I tak gabinet MIODOWY z osobną strefą relaksu jest przeznaczony do zabiegów modelujących i antycellulitowych z wykorzystaniem kosmetyków Thalion. Wykonywany jest tam również MASAŻ AJURWEDYJSKI o terapeutycznym działaniu i medytacja antystresowa. Ze względu na wielkość pomieszczenia mogą się tam odbywać masaże dla dwojga. Można pozostać w tym gabinecie we dwoje i podelektować się smakami herbaty lub wina i we dwoje ochłonąć po masażach.

 

Gabinet CZEKOLADOWY z holistycznym łóżkiem rozpieszcza nazwą i klimatem. O jego charakterze zdecydowała barwa

ciemnej czekolady w wystroju wnętrza i

unoszący się zapach słodkiego przysmaku, który nastraja do wykonywania zabiegów rewitalizujących – Meksykańskie Kamienie, Kalifornijska Czekolada, Masaż Ajurwerdyjski na bazie kosmetyków DU URBAN SPA. Aromaterapeutyczne działanie wykorzystuje się też w zabiegach owocowych i ziołowych.

Gabinet MIĘTOWY i WANILIOWY przeznaczono na pielęgnacje twarzy od podstawowych zabiegów kosmetycznych poprzez instytutowe marek BABOR, KLAPP, KLERADERM, Rhonda Alison oraz Isabelle Lancray z naciskiem na redukcje zmarszczek i odmładzanie. Gabinety wyposażono w najnowsze urządzenia medycyny estetycznej – mezoterapię bezigłową, radio-frekwencję, mikrodermabrazję, lasery. liposukcję ultradzwiękową, dermomasaż.

W gabinecie CYTRYNOWYM wykonywane są zabiegi pielęgnacji paznokci i skóry stóp na marce Gehwol, a stylizacja paznokci na produktach firmy O*P*I  oraz ORLY.

Obiekt posiada strefę relaksu, w której po wykonanym zabiegu warto na chwilę przysiąść i podelektować się aurą zapachów olejków eterycznych i relaksującą herbatą.

Wyróżnienia:

Nasz obiekt laureatem konkursu „Twojego Stylu” po raz CZWARTY!

SPA DOSKONAŁE 2015 dla Esensja SPA!