Pięknie zapakowany w eleganckie pudełko KUPON UPOMINKOWY na zabieg do naszego spa to niepowtarzalny sposób na zaskakujący i trafiony prezent dla każdego. Możemy zaproponować kupony na określoną kwotę lub wybrany zabieg lub serię zabiegów.

BONY UPOMINKOWE w zakładce Promocje

 

Fantastyczne zabiegi, które rozpieszczą każdego! Gwarancja Jakości lub zwrot pieniędzy! Tak działa najlepsze SPA w naszym regionie!

 

Bony są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie.
Są świetnym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, Dzień Matki, rocznicy ślubu czy po prostu potrzeby serca obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie. Stanowią one również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników. Oferty przygotowywane są indywidualnie z całego naszego bogatego menu zabiegów.

 

Jeśli mieszkają Państwo poza Głogowem, a chcieli by Państwo obdarować Bonem Upominkowym mieszkańca naszego miasta, wystarczy zrobić przelew na nasze konto z opisem dla kogo i na jaki zabieg został zrealizowany przelew, skontaktować się z nami, a my zaprosimy obdarowaną osobę w nasze niebiańskie progi. Przy dopłacie 15zł dowozimy Bon pod wskazany adres na terenie Głogowa. Oferujemy również za dopłatą przygotowanie kosza upominkowego lub kwiatów.

Nr naszego konta: mBANK 39 1140 2017 0000 4402 1277 5138 ODNOWA BIOLOGICZNA, ul. Elektryczna 1a, 67-200 Głogów

 

Bon ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu i nie podlega przedłużeniu ani wymianie na gotówkę. Może być wymieniony na kosmetyki dostępne w naszym salonie, użyczony osobie trzeciej lub wymieniony na zabiegi z dopłatą.

Zapraszamy do zakupu BONÓW upominkowych – eleganckiego prezentu dla bliskich, przyjaciół, a także dla pracowników i klientów. Oferujemy kupony o wybranych nominałach lub bez wskazania ceny. Przy zakupie większej ilości kuponów prosimy pytać o rabaty.

 

Niespotykanym prezentem dla Rodziców w dniu Państwa ślubu, oprócz słów wdzięczności za wysiłek wychowania, niech będzie Bon Upominkowy do naszego spa na: MASAŻ RELAKSACYJNY DLA DWOJGA w cenie już od 160zł za godzinny relaks, doskonały po trudach wesela!

 

To co najpiękniejsze w naszym życiu, to uszczęśliwiać innych! Podarujmy odrobinę luksusu naszym najbliższym – relaksujący masaż w aromatach olejów lub nowoczesny zabieg kosmetyczny – a ich miłość i wdzięczność nie będzie znała granic.

Regulamin Bonów Upominkowych dostępny w siedzibie naszego spa.